| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
WEB TASARIM YAARIŞMASI SONUÇLANDI
WEB TASARIM YAARIŞMASI SONUÇLANDI
Manisa Özel Şehzade Mehmet Anadolu Lisesi öğrencisi Seyfettin Peynirci, "DEV Öğrenciler Marka Kent Manisa'yı Tanıtıyor" konulu Web Sayfası yarışmasında birinci oldu.
Manisa Bilişim Platformunun öncülüğünde Manisa Valiliği, Manisa Belediyesi, Celal Bayar Üniversitesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Manisa'yı, Mesiri Tanıtma Turizm Derneğinin de katkılarıyla "DEV Öğrenciler Marka Kent Manisa'yı Tanıtıyor", konulu Web Sayfası yarışması düzenlendi.

Manisa Özel Şehzade Mehmet Anadolu Lisesi öğrencisi Seyfettin Peynirci birçok tasarımcı öğrencinin yarıştığı yarışmada, Lise Kategorisi Birincilik Ödülünü aldı.

Peynirci, geçen yılki yarışmada da 2.lik ödülü kazanmıştı. Aynı yıl yapılan Ulusal Bilişim Olimpiyatı web sayfası tasarım yarışmasında altın madalya kazandı. Septo Sanat Olimpiyatı Kaligrafi dalında da bir Türkiye ikinciliği ve Türkiye birinciliği ödülüne sahip olan Peynirci, bu başarısının görsel tasarıma olan ilgisine ve ideal güzelliği arayışına borçlu olduğunu söyledi. Peynirci "Okulumuzda çok güzel bir bilgisayar laboratuarı bulunmaktadır Manisa mızı tanıtabilmek için burada uzun süren çalışmalar yaptım. Danışman öğretmenimiz de bana bu konuda yol gösterdi. Manisa hakkında babamdan da destek aldım. Birincilik ödülünü aldığım için çok mutluyum bu yarışmaya seneye de katılmayı düşünüyorum." şeklinde konuştu.

Şehzade Mehmet Koleji bilgisayar olimpiyatı koordinatörü Menaf Er ise konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Manisa'mızı tanıtma adına daha önceden de birincilikler almıştık. Bu senede 10. Sınıf öğrencimiz Seyfettin Peynirci bu ödülü aldı kendisini ve ailesini kutluyorum" dedi.

Kategori : Teknoloji
Tarih : 5/10/2013 07:29
Hit : 1783     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 79

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 79

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.01 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I