| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
KIRKAĞAÇ VE SOMALI BAYANLAR MANİSA'YI GEZDİ
KIRKAĞAÇ VE SOMALI BAYANLAR MANİSA'YI GEZDİ
Kent Konseyi Kadın Meclisi'nin Manisa Belediyesi'nin desteğiyle gerçekleştirdiği "Haydi Kadınlar Manisa'ya" Projesi çerçevesinde Kırkağaç ve Somalı bayanlar kente geldi.
Manisa Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi'nin 'Haydi Kadınlar Manisa'ya' projesinin bu haftaki konuğu Kırkağaç ve Somalı bayanlar oldu. Çocuk ve gençlerin de aralarında bulunduğu bayan gurubu, Manisa Belediyesi'nin kendileri için tahsis ettiği 4 otobüsle sabah saatlerinde kente geldi. Manisa Belediyesi'nin kente kazandırdığı projeler ile birlikte Manisa'nın tarihi mekânlarını gezme fırsatı bulan bayanlar Manisa'ya hayran kaldı. Ziyaret ettikleri yerlerde Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Sevil Şekercioğlu ve Kent Konseyi Kadın Meclisi Üyesi Gönüllü Rehber Canan Çağlayan'dan bilgi alan bayanlara Niobe Ağlayan Kaya ziyaretlerinde Belediye Başkanvekili Ziya Elmalı da eşlik etti.

Kendilerini Manisa'da ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını ifade eden Belediye Başkanvekili Elmalı, "Sizlere Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'ün selamlarını iletiyorum. Kendisi aranızda olmak istedi ancak şehir dışına çıkması gerektiği için bulunamadı. Umarım kentimizi ve çalışmalarımızı beğenmişsinizdir" diye konuştu.

Kırkağaç ve Soma'dan gelen bayanlar ise Manisa'nın önemli mekanlarını gezme fırsatı verdiği için Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e ve Kent Konseyi Kadın Meclisi'ne teşekkür etti. Manisa Belediyesi'nin yaptığı hizmetleri yakından görerek hayran kaldıklarını ifade eden bayanlar, güzel bir şekilde ağırlanmalarından duydukları memnuniyeti dile getirdi.


Kategori : Güncel
Tarih : 6/1/2013 21:25
Hit : 1641     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 138

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 79

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.03 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I