| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
YENİ ZABITA MEMURLARINA SEMİNER
YENİ ZABITA MEMURLARINA SEMİNER
Köprübaşı ilçesinde yeni göreve başlayan zabıta memurları, Türkiye Belediyeler Birliği'nin Ankara'da düzenlediği seminere katıldı.
Türk Silahlı Kuvvetleri'nden ayrılarak Köprübaşı Belediyesi'ne katılan yeni zabıtalar, eğitim seminerinde "Halkla İlişkiler, İletişim, Zabıta Yönetmeliği, Büyükşehir Yasası ve Belediyeler Kanunu" konusunda bilgilendirildi. 5 gün süreyle eğitim alan zabıtalar, seminerden memnun kaldıklarını, meslekleri konusunda detaylı bilgilerin verildiğini söylediler.

Hizmet içi eğitim seminerlerine büyük önem verdiklerini ifade eden Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen, "Kentlerimizin huzuru, güveni ve insanlarımızın kaliteli bir hayat sürmesi için hep birlikte gayret gösteriyoruz. Özellikle zabıta teşkilatları, kentlerin en önemli can damarı niteliğindeki kurumlarıdır. Birçok sorunla karşı karşıya kalsalar da, insana hizmet etmenin mutluluğu ile gayret gösteriyorlar. İnsana hizmet etme konusunda sınır yoktur. Bu düşünceyle hizmet için eğitim seminerlerine büyük önem veriyoruz" diye konuştu.

Kategori : Yerel Yönetim
Tarih : 6/4/2013 09:06
Hit : 1852     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 9

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 630

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I