| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
YAVUZ SEÇKİN, İZLEYİCİLERİ GÜLMEKTEN KIRDI GEÇİRDİ
YAVUZ SEÇKİN, İZLEYİCİLERİ GÜLMEKTEN KIRDI GEÇİRDİ
Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Demirci Eğitim Fakültesi ve Meslek Yüksek Okulu'nun mezuniyet şenlikleri kapsamında sahneye çıkan ünlü şovmen Yavuz Seçkin, yaptığı stant-up gösterisi ile izleyenlere keyifli bir gece yaşattı.
Eğitim Fakültesi yerleşkesinde hayranlarıyla buluşan Yavuz Seçkin, yaptığı stand-up gösterisine zaman zaman izleyicilerini dahil etti. Seçkin'in gösterisini Demirci Kaymakamı Yalçın Sezgin, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Bakaç, Belediye Başkanı İhsan Temel, Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. İsmail Taşlı ve çok sayıda hayranı izledi.

Seçkin hayranları, şovmenin yapmış olduğu Bülent Ersoy, Hıncal Uluç, Ahmet Çakar ve Mustafa Topaloğlu gibi birçok ünlünün taklitleriyle kahkahaya boğuldu.

Gece sonunda Demirci Kaymakamı Yalçın Sezgin, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Bakaç, Demirci Belediye Başkanı İhsan Temel, Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. İsmail Taşlı, yaşattığı bu keyifli program için ünlü şovmen Seçkin'e teşekkür ederek çiçek takdim ettiler. Seçkin'e program sonunda, sponsor olan Elif Nur Halıcılık sahibi Kazım Kabak tarafından da ilçenin meşhur el halısı takdim edilirken, günün anısına da hatıra fotoğrafı çektirildi.

Demirci'de hayranlarıyla buluşmaktan büyük keyif aldığını belirten Yavuz Seçkin, salonu dolduranlara teşekkür etti.

Kategori : Kültür Sanat
Tarih : 6/6/2013 16:13
Hit : 1694     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 267

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 79

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.01 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I