| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
KÖPRÜBAŞI'NDA BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNE İFTAR
KÖPRÜBAŞI'NDA BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNE İFTAR
Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen, belediye meclis üyelerine iftar yemeği verdi. İftar yemeğine tüm belediye meclis üyeleri katıldı.
Akşam ezanının okunması ile birlikte oruçlar hep birlikte açıldı ve hemen akabinde iftar duası okundu. İftar yemeğinin yenmesi ile birlikte Başkan Mergen bir konuşma yaptı. Mergen konuşmasında; "Belediye olarak amirinden memuruna kadar hepimiz bir aileyiz. Göreve geldiğimiz günden itibaren ilçemizi layık olduğu yere taşımak için hep beraber ele ele vererek, gece-gündüz mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyoruz. Azimli ve gayretli çalışmalarımızla ilçemizin güzelliğine güzellik kattık. El ele gönül gönüle verip, daha nice güzel hizmetlere hep beraber imza atacağız" dedi.

Ramazan ayının önemine değinen Başkan Mergen, "Ramazan ayı dostluk ve kardeşlik duygularının daha fazla yaşandığı bir aydır. Her ay bereketlidir, Ramazan ayında ise zengin fakiri daha çok düşünür. Bu birlik ve beraberlik ile herkesin Ramazan ayını tebrik ederken, bu duygu ve düşüncelerim ile Ramazan Bayramı'nın da dostluk ve kardeşlik içerisinde geçmesini temenni ediyorum." dedi.

Kategori : Yerel Yönetim
Tarih : 7/13/2013 08:04
Hit : 1736     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 230

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 1834

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I