| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
HALUK LEVENT'TEN UNUTULMAZ BİR GECE
HALUK LEVENT'TEN UNUTULMAZ BİR GECE
30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Alaşehir'de sahne alan sanatçı Haluk Levent, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.
CHP İlçe teşkilatı tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında organize edilen halk konserinde Haluk Levent sevenleriyle buluştu. Alaşehir Atatürk Stadı'nda verilen konsere yaklaşık üç bin kişi katıldı.

Konser öncesi konuşan Alaşehir CHP İlçe başkanı Avukat Ali Gürsel, "Milli bayramlarımızın heyecanını yaşatmak amacıyla halk konseri düzenledik. Gazi Mustafa Kemal öncülüğünde yürüttüğü kurtuluş mücadelesinin destansı zafer günü olan 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı hep birlikte kutlamak için bu organizasyonu gerçekleştirdik. Bizler milli bayramlarımızı ve kurtuluş kahramanlarımızı unutmadık, unutmayacağız ve unutturmayacağız" dedi.

Daha sonra sevenleriyle buluşan Haluk Levent konser öncesinde, "Atatürk,ne kadar aydın ve ileriyi görebilen bir zekaya sahipmiş ki,bu cumhuriyeti kurmak için,o zamanlar bu çalışmaları yapmış. Atatürk'ün bize emanet ettiği 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutluyorum" diye konuştu.

Repertuarında 'İzmir Marşı, Çemberimde Gül Oya ile 'Çanakkale Marşı' eserlerine de yer veren Levent, kendisini izlemeye ve dinlemeye gelenlerden büyük alkış topladı.Kategori : Kültür Sanat
Tarih : 8/31/2013 15:12
Hit : 1743     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 166

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 529

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.00 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I