| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
KIRAÇ SÖYLEDİ, SARIGÖL COŞTU
KIRAÇ SÖYLEDİ, SARIGÖL COŞTU
Sarıgöl 9.Sultaniye Üzüm Festivali, ünlü ses sanatçısı Kıraç'ın verdiği muhteşem halk konseri ile son buldu.
Sarıgöl 4 Eylül Stadyumu'nda halka ücretsiz olarak verilen konsere Sarıgöl Kaymakamı Çetin Kılınç, Belediye Başkanı Ömer Karcı, İlçe Emniyet Müdürü İsmail Konuk ve vatandaşlar katıldı. Konser öncesi, stadyuma gülsuyu serpilerek çevreye güzel koku sağlandı. Havai fişek gösterileri yapıldı.

Sarıgöl 9.Sultaniye Üzüm Festivali'nin finali olan Kıraç konserinden önce bir konuşma yapan Sarıgöl Belediye Başkanı Ömer Karcı, "Sarıgöl Sultaniye üzümün başkentidir. İlçemizde yetiştirilen üzümleri kalitesi başka bir yerde yoktur. Bu, nedenle de festivalimizin bu yıl dokuzuncusuna kutlamaktayız. Sizler için biz varız. Siz yoksanız bizlerde yokuz. Festivalimiz her geçen yıl daha güzel olmakta ve katılımlar çoğalmaktadır." dedi.

Ünlü ses sanatçısı Kıraç sahneye 'Zaman' isimli şarkısını seslendirerek çıktı. İzleyenlerini büyük alkışını alırken, sanatçı Kıraç, söylediği bir birinden güzel şarkılarıyla beş bin kişiye unutamayacağı dakikalar geçirtti. Seyirciler, ünlü şarkıcı Kıraç ile birlikte şarkılarını söylediler. Konser sırasında Sarıgöl Belediye Başkanı Ömer Karcı, Kıraç'a yaş ve kuru üzüm sepeti ile ilçenin plaketi ve çiçek vererek kutladı. Kıraç sahnede bir buçuk saat kalarak seyirciyle adeta bütünleşti.

Kategori : Kültür Sanat
Tarih : 9/9/2013 12:33
Hit : 2533     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 21

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 630

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I