| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
BAŞKANLAR BİR ARAYA GELDİ
BAŞKANLAR BİR ARAYA GELDİ
Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban'ı makamında ağırladı.
Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban, Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e nezaket ziyaretinde bulundu. Manisa Belediyesi'nin çalışmaları hakkında bilgi almak, aynı zamanda Ramazan ayında Alaşehir'e yaptıkları ziyaret dolayısıyla kendisine teşekkür etmek istediklerini belirten Başkan Karaçoban, ?Yoğun çalışma temposundan dolayı değerli Başkanımız'ı sık ziyaret etme şansı bulamıyoruz. Bir araya geldiğimiz zaman da Manisa'nın değişen yüzüyle ilgili kendisinden bilgi almak şansımız oluyor. Elbette gönlümüzden geçen sık sık bir araya gelip, bu güzel sohbetleri devam ettirmektir. Hem Manisa'daki hem de Alaşehir'deki yoğun dönemimizi atlattıktan sonra uygun ortamlarda bir araya gelmeyi arzuluyoruz" dedi.

Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve ekibinin Alaşehir ziyaretine de değinen Başkan Karaçoban, "Değerli Başkanımız iftar soframıza teşrif ederek Alaşehirli vatandaşlarımızla bir araya gelmişti. Bu anlamda kendilerine tekrar teşekkür ediyorum" diye konuştu.

ALAŞEHİR'DEN BAŞKAN'A ÜZÜM İKRAMI

Belediye Başkanı Cengiz Ergün de ziyaretinden dolayı Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban'a teşekkür etti. Başkan Ergün, "Alaşehirimiz'in değerli Belediye Başkanı, Ramazan ayında bizleri Alaşehir'de ağırlamıştı. Ziyaretimizde Alaşehirli hemşerilerimizle iftar sofrasında bir araya gelmiştik. Şahsım ve ekibim adına bizleri güzel bir şekilde ağırladık için kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Her ne kadar Gökhan Başkanımızla iletişim halinde olsak da yoğun çalışma temposu dolayısıyla sık sık bir araya gelemiyoruz. Önümüzdeki aylarda inşallah her ay gerçekleştirdiğimiz toplantılarımıza başlayarak, yine istişare içerisinde olacağız" dedi.

Ziyaretin sonunda Başkan Karaçoban, Alaşehir'den getirdiği üzümden Başkan Ergün'e ikram etti. Başkan Ergün de üzümden tadarak, nezaketinden dolayı Karaçoban'a teşekkür etti. Başkan Ergün, tüm Manisalı ve Alaşehirli bağ sahiplerine bereketli bir hasat dönemi temennisinde bulundu.

Kategori : Yerel Yönetim
Tarih : 9/11/2013 07:46
Hit : 2359
Kizilay Web Banner 950X100

DİĞER HABERLERYAZARLAR
Arif ALTUNBAŞArif ALTUNBAŞ
Yozlaşmak, yabancılaşmak, Yahudileşmek
Fatih KÖSEFatih KÖSE
Kim Kurban?
Kadir KESKİNKadir KESKİN
Bilmiyorsak, Bilgi Üretmiyorsak, Dünyanın Öbür Tarafın...
Önder GüzelarslanÖnder GÜZELARSLAN
KULA, HER KULA NASİP OLMAZ KULA
Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !


İstatistik :

Online
: 158

E-Üye
: 1054

Haber
: 3796

Sayfa Yükleme
: 0.00 sn

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Y U K A R I