| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
AKIL HASTALARI SÜREYYA PARKI'NDA EĞLENDİ
AKIL HASTALARI SÜREYYA PARKI'NDA EĞLENDİ
Manisa Belediyesi, Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesiyle yapılan işbirliği çerçevesinde, tedavi gören hastaları Süreyya Piknik Alanı'nda konuk etti.
Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesinde tedavi gören hastalar, Manisa Belediyesi'nin destekleriyle organize edilen piknikte bir araya geldi. Hastanede görevli sağlık personelinin de katıldığı organizasyonda canlı müzik eşliğinde güzel bir gün geçiren hastalar, gönüllerince eğlendi. Söylenen şarkılara hep birlikte eşlik eden hastaların mutluluğu görülmeye değerdi.

Tedavi gören hastalara moral vermek ve tedavilerine katkı sağlamak amacıyla Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ile her ay bir etkinlik düzenlediklerini ifade eden Belediye Başkan Yardımcısı Nursel Ustamehmetoğlu, "Bu ay hastalarımızı piknikte ağırlamak istedik. Bu çerçevede yapılan organizasyonla birlikte hastalarımızın doğa ile iç içe müzik eşliğinde güzel bir gün geçirmesini sağladık. Hastalarımızın tedavisine katkı sağlamak amacıyla bu tür etkinliklerimiz önümüzdeki günlerde de devam edecek." dedi.

Kategori : Sağlık
Tarih : 9/23/2013 06:45
Hit : 1810     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 67

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 79

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.03 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I