| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
GÜVERCİNSEVERLER SARIGÖL'DE BULUŞTU
GÜVERCİNSEVERLER SARIGÖL'DE BULUŞTU
Sarıgöl Damızlık Güvercin Sevenler Derneği tarafından düzenlenen mezat gününde bir araya gelen güvercin sevenler, güvercinlerini mezatta satma imkanı buldu.
Sarıgöl Damızlık Güvercin Sevenler Derneği Lokalinde düzenlenen mezat gününe Denizli, Uşak, Salihli, Alaşehir, Eşme, Ödemiş, Sarıgöl'den onlarca güvercin seveni bir araya getirdi. Güvercin sevenlerin yanlarında getirdiği 300 güvercin mezatta görücüye çıkarıldı.

Güvercinler hünerleri ve isimlerince tanıtılarak, alım ve satımının yapıldığı mezat için bir açıklama yapan Sarıgöl Damızlık Güvercin Sevenler Derneği Başkanı Mehmet Kaya, "Ege Bölgesinin çeşitli il ve ilçelerinden çok sayıda güvercin seveni davet ettik. Mezat gününde çeşitli güvercinleri görmek, karşılıklı fikir alış verişi yapmak, güvercin sevenleri tanıştırmak istedik. Katılım çok güzel oldu. Mezat gecesinden elde edilen gelirlerle dernek olarak hayır kurumlarına çeşitli yardımlar yapmaktayız. Mezat günleri diğer il ve ilçelerde de yapılmaktadır. Bizlerde davet edilen diğer il ve ilçelere katılarak güvercin yetiştiriciliği hakkında bilgiler almaktayız.Güvercin beslemek ve bakmak gerçekten bir tutkudur." dedi.Kategori : Güncel
Tarih : 10/4/2013 08:18
Hit : 2470     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 545

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 79

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I