| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
İHA'DAN BELEDİYE BAŞKANI GEDÜZ'E ZİYARET
İHA'DAN BELEDİYE BAŞKANI GEDÜZ'E ZİYARET
Türkiye'nin en önemli haber ajanslarından biri olan İhlas Haber Ajansı'nın İstanbul, İzmir, Manisa ve Kırkağaç yetkilileri, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz'ü makamında ziyaret ettiler.
Ziyarette, İHA İstanbul Pazarlama Yönetmeni Eyüp Şahin, İHA İzmir Bölge Müdürü Yusuf Kahraman, İHA Manisa Sorumlusu Aykut Yeniçağ ve İHA Kırkağaç Muhabiri Hakan Demir yer aldı. İHA İzmir Bölge Müdürü Yusuf Kahraman, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz'e İHA'nın çalışmaları hakkında bilgi verirken, Gedüz ise Belediye Başkanlığı döneminde yaptığı çalışmaları anlattı ve yakında hayata geçecek olan projelerden bahsetti.

Gedüz "Türkiye'nin en önemli haber ajanslarından biri olan İHA'nın değerli yöneticilerini ağırlamaktan dolayı çok mutluyum. İnşallah bu değerli haber ajansımızla birlikte güzel çalışmalar yapacağız" dedi. İzmir Bölge Müdürü Yusuf Kahraman ise "Manisa bölgesindeki belediye başkanlarımızı sırasıyla ziyaret ediyoruz. Değerli Belediye Başkanı Gedüz'ü de makamında ziyaret ettik. Başkanımızın bugüne kadar yaptığı çalışmalarını çok başarılı buldum. Bizde İHA olarak başkanımızla çalışmak isteriz. Bundan da mutluluk duyarız" diye konuştu.

Kategori : Yerel Yönetim
Tarih : 10/25/2013 07:19
Hit : 1644     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 22

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 79

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I