| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
KENT MEYDANI KAPALI OTOPARKI HİZMETE AÇILDI
KENT MEYDANI KAPALI OTOPARKI HİZMETE AÇILDI
Yunus Emre Kent Meydanı Projesi kapsamında 7 bin 100 metre kare alana inşa edilen, 200 araç kapasiteli Yunus Emre Kent Meydanı Kapalı Otopark'ı Kula halkının hizmetine açıldı.
Kurban Bayramı'ndan itibaren ücretsiz olarak hizmete açılan Yunus Emre Kent Meydanı Kapalı Otoparkı ile Kula'nın otopark sorunu ortadan kalktı.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Selim Aşkın, "Yunus Emre Kent Meydanı projesi çalışmalarına hızla devam ediyor. Proje kapsamında yer alan 7 bin 100 metre kare inşaat alanına sahip 2 katlı, toplam 200 araç kapasiteli kapalı otopark ücretsiz olarak halkımızın kullanımına açılmıştır. Yapım işleri hala devam eden kapalı otoparkta otomatik giriş-çıkış sistemi, otopark doluluk oranını gösteren ışıklandırma, kamera ve güvenlik sistemi yerleştirilecektir.Elektronik yönlendirme sisteminin yanı sıra yangın koruma sistemi ve havalandırma sistemi de bulunan kapalı otoparkın inşa edilmesi ile Kulamız için önemli bir sorunu ortadan kaldırıyoruz. Yunus Emre Kent Meydanı projesi tamamlanması ile kentimiz modern bir görünüme kavuşacak" dedi.Kategori : Yerel Yönetim
Tarih : 10/26/2013 21:18
Hit : 2393     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 98

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 79

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I