| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
TURGUTLUSPOR'DA EMRE TORAMAN KRİZİ
TURGUTLUSPOR'DA EMRE TORAMAN KRİZİ
Uzun yıllar Türk futboluna hizmet eden Emre Toraman, kaptanlık yaptığı Turgutluspor formasını oyundan çıkarken yere fırlattı ve büyük tepki çekti.
Turgutluspor ile Çankırıspor arasında oynanan karşılaşmanın 69. dakikasında oyundan çıkan kaptan Emre Toraman hocası Burhanettin Basatemur'a sinirlendi ve formasını çıkarıp yedek kulübesine fırlattı.

Toraman'ın formayı atması ve gereksiz siniri camianın ve Basatemur'un tepkisine neden oldu. Kaptan Emre Toraman'ın oyundan çıkar çıkmaz direk soyunma odasına gitmesi gerginliğin boyutlarını arttırırken, Basatemur maç sonrası yaptığı değerlendirme de bu konuyla ilgili olarak gerekenin yapılacağını açıkladı. Basatemur, "Herkes bu takımın oyuncusu, herkes yaptığı hal ve hareketlere dikkat edecek. Herkes bizden biri gibi davranmalı, ya bizle kalıp bizim gibi olacak ya da beğenmiyorsa çekip gidecek. Kimsenin diğer oyunculardan üstünlüğü yok ve kimse oyundan çıkmaz diye bir kuralda yok. Bu konuyu kendi içimizde halledeceğiz. Burada herkes eşit, oda buradaki diğer oyuncular gibi kurallara uyacak" dedi.

Kategori : Spor
Tarih : 10/26/2013 22:24
Hit : 2185     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 616

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 79

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.01 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I