| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
AK PARTİLİ KALFA, ÇALIŞMALARINA BAŞLADI
AK PARTİLİ KALFA, ÇALIŞMALARINA BAŞLADI
Ak Parti Kula Belediye Başkan Aday adayı Şerif Kalfa başvurusunu yaptıktan sonra çalışmalarını hızlı başladı.
Kula Ak Parti Belediye başkan Aday adayı Şerif Kalfa yaptığı değerlendirmeler sonucunda güzel bir yarışa çıktığını ve bu yarışında sonunda kazananın Kula olacağını bildiği için elinden gelen gayreti göstereceğini belirtti. Başkan aday adayı olarak Ak Parti içinde verilen her tür görevi yapacağını söylerken bu süreçte çeşitli projelerini zamanla kamuoyuyla ve teşkilatları ile paylaşacağını kaydetti.

Çalışma arkadaşları ile de her zaman gururla çalıştığını, çıkmış olduğu yolda her zaman desteklerini beklediğini söylerken ilerleyen süreçlerde daha çok görüşeceklerini demokratik bir ortamda yarışı sürdüreceğini söylerken, "AK Parti'nin şu ana kadar yapılan tüm seçimlerden zaferle çıkmasının sebeplerinden biri seçimlerde teşkilatların bir parti disiplini içerisinde çalışması ve tüm teşkilatların parti disiplinine uymasıdır" dedi.

Kalfa, Kula'da alt-üst kimlik tartışmaları da yaşandığını, ancak buna karşı olduklarını kaydederek, "Sayın Başbakanımız etnik milliyetçiliğe her zaman karşı olmuştur. Parti ilkelerimizden birisi de budur. Dolayısı ile Kula'da yaşayan Hangi yöreden olursa olsun, Hepsi bizim için değerlidir, hiçbirinin birbirinden üstünlüğü olmamalıdır, hedefimiz Kula olmalı sadece Kula için çalışmalıyız." diye konuştu.Kategori : Siyaset
Tarih : 11/7/2013 13:36
Hit : 1535     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 188

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 79

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I