| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
AK PARTİLİ ÇERÇİ KIRKAĞAÇ'TA DESTEK ARADI
AK PARTİLİ ÇERÇİ KIRKAĞAÇ'TA DESTEK ARADI
Ak Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Çerçi Kırkağaç İlçe Teşkilatı'nı ziyaret ederek 9 Kasım'da yapılacak temayül yoklamasında partililerinden destek istedi.
Parti binasında gerçekleşen ziyarette Ak Parti Kırkağaç İlçe Ömer Öztürk, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, İlyaslar Belediye Başkanı Osman Çelikel, Kırkağaç Belediye Başkan Aday adayları, Mehmet Candan ve Hasan Karaosmanoğlu Kadın Kolları Başkanı Serpil Özmen, Gençlik Kolları Başkanı Hakkı Bulak, İl Genel Meclis Üyeleri ile partililer hazır bulundu.

Milletvekilliği döneminde olduğu gibi Kırkağaç ve Manisa bölgesine en iyi şekilde hizmet etmek istediklerini belirten Çerçi, Allah nasip ederse hazırladıkları projelerle örnek bir belediyecilik hizmeti sunacaklarını söyledi.

Çerçi, "Manisa'yı çağdaş bir marka kent yapma hedefimiz var. Ak Partinin Ak Belediyecilik anlayışıyla hareket edeceklerini ve tüm Manisa'ya en iyi şekilde hizmet edeceklerinin altını çizdi. Eskiden belediye denince yol kaldırım akla gelirdi. Belediyecilik bunlar değil, vizyon sahibi bir belediye başkanı ve ekibi varsa orayı nasıl bir çağdaş kent haline getiririm bunu hesabını yapar ve değişik hizmetler yapar. Manisa'yı ve ilçelerini çağdaş ve modern bir kent haline getirmek için de desteğe ihtiyacımız var. 9 Kasım'da desteğinizi bekliyoruz" dedi.Kategori : Siyaset
Tarih : 11/7/2013 13:40
Hit : 1560     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 111

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 79

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I