| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
ZİYA TAY'IN HEDEFİ SAĞLIK KENTİ MANİSA
ZİYA TAY'IN HEDEFİ SAĞLIK KENTİ MANİSA
Adaylık çalışmalarını sivil toplum örgütü ziyaretleriyle sürdüren AK Parti Milletvekili aday adayı Dr. Ziya Tay, Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap'la bir araya geldi.

Ziyarette Dr. Tay'dan övgüyle bahseden Özkasap, milletvekilliği yolunda başarılar diledi. Sıcak bir sohbet ortamında geçen buluşmada Borsa Başkanı Sadık Özkasap hükümetin en çok oyu sağlık alanında yapılan hizmetlerden aldığına dikkat çekerek, bu başarıda Manisa adına Dr. Tay'ın emeğinin yadsınamayacağını söyledi. Ziya Tay'ın güler yüzlü ve sevecen bir idareci olduğuna değinen Özkasap, çıktığı yolda Manisa'ya birçok alanda katkıları olacağına dair inancını vurgulayarak, başarılar diledi. 

Manisa'nın imarından, turizmine kadar pek çok konunun görüşüldüğü ziyarette Ziya Tay, Manisa'ya sadece sağlıkta değil, genel anlamda, geniş kapsamlı hizmet etmek için aday olduğunu söyledi. Tarihi, kültürü, tarımı ve sanayisiyle birçok değeri taşıyan Manisa'nın markalaşma yolunda önünün açık olduğuna dikkat çeken Dr. Tay, klişelerin ötesinde bir marka kent için sağlıklı kent anlayışının önemine vurgu yaptı. Ülkenin geleceğinde söz sahibi, lobisi güçlü, ekonomisi güçlü bir Manisa için çalışacağını kaydeden Dr. Tay, Manisa'nın içerisinde yaşayan insanları mutlu bir şehir olma arzusunu taşıdığını belirtti.
Kategori : Siyaset
Tarih : 2/18/2015 15:35
Hit : 1546
Kizilay Web Banner 950X100

DİĞER HABERLERYAZARLAR
Arif ALTUNBAŞArif ALTUNBAŞ
Yozlaşmak, yabancılaşmak, Yahudileşmek
Fatih KÖSEFatih KÖSE
Kim Kurban?
Kadir KESKİNKadir KESKİN
Bilmiyorsak, Bilgi Üretmiyorsak, Dünyanın Öbür Tarafın...
Önder GüzelarslanÖnder GÜZELARSLAN
KULA, HER KULA NASİP OLMAZ KULA
Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !


İstatistik :

Online
: 124

E-Üye
: 1054

Haber
: 3796

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Y U K A R I