| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
ŞEHZADELER'DEN SANATA TAM DESTEK
ŞEHZADELER'DEN SANATA TAM DESTEK
Şehzadeler Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen "Eskimeyen Şarkılar Unutulmaz Besteciler" konseri gerçekleştirildi.
Manisa Musiki Derneği Türk Sanat Müziği Korosu 'Eskimeyen Şarkılar Unutulmaz Besteciler' konseri ile Manisalılara unutulmaz bir akşam yaşattı. Şehzadeler Belediyesi'nin katkılarıyla Kültür Merkezi Lale Salonu'nda düzenlenen konsere Vali Erdoğan Bektaş, Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler, Şehzadeler Belediye Meclis Üyeleri Mehmet Kavas ve Ali Özyiğit, AK Parti Şehzadeler Kadın Kolları Başkanı Rukiye Yaver, TRT İzmir Radyo Sanatçısı Bestekar Yılmaz Yüksel ve çok sayıda sanatsever katıldı.

İki bölüm halinde gerçekleştirilen konserde birbirinden güzel eserler koro ve solo şeklinde seslendirildi. Daha önce pek çok konserde koroda yer alan Şef Tahir Kahraman ilk konserini verdi. Manisa Musiki Derneği Türk Sanat Müziği Korosu Kurucu Başkanı Mehmet Yumrukaya, 2003 yılından bu yana faaliyet gösterdiklerini ifade etti. Yumrukaya, konserin gerçekleştirilmesinde katkı sağlayan Şehzadeler Belediyesi?ne desteklerinden dolayı teşekkür etti. Konseri büyük bir ilgiyle izleyen Vali Erdoğan Bektaş ise, koro ekibine başarılar dileyerek Yumrukaya?ya çiçek takdim etti. Şef Tahir Kahramanın çiçeğini ise Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler ve Belediye Meclis Üyesi Mehmet Kavas takdim etti.
Konser sonunda Bestekar Yılmaz Yüksel, Kalamış adlı eseri konsere katılanlarla birlikte seslendirdi.Kategori : Kültür Sanat
Tarih : 3/17/2015 17:55
Hit : 1383     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 180

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 529

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I