| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
GÜZİDE İÇEN KASAP ŞEHİT AİLELERİYLE BULUŞTU
GÜZİDE İÇEN KASAP ŞEHİT AİLELERİYLE BULUŞTU
AK Parti Manisa Milletvekili aday adayı Güzide İçen Kasap, Turgutlu'da açılan Turgutlu Şehitlerini Tanıyor isimli sergiyi ziyaret ederek şehit ailelerini ziyaret etti.
Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Turgutlu Şube Başkanı Turgut Gürkaş ile sergiyi gezen Güzide İçen Kasap, Turgutlulu şehitler hakkında bilgiler aldı. Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle açılan sergiyi ziyaret eden Güzide İçen Kasap, şehitlerin ardında bıraktığı mektupları ve değerli eşyaları incelerken gözyaşlarına hakim olamayarak, "Çanakkale'de 250 bin, teröre 10 binlerce şehit verdik artık şehit haberleri almak istemiyoruz" dedi.
Ziyaret esnasında şehit ailelerinin yakın ilgisinden memnun olan Güzide İçen Kasap bu sergide emeği geçen herkese teşekkür etti. Şehit yakınlarıyla hatıra fotoğrafı da çektiren Güzide İçen Kasap;" Şehitlerimize sonsuz dualar yolluyoruz, şehit yakınları bizlere bırakılan kutsal emanetlerdir ve her zaman olduğu gibi bugün de onların yanındayız. Allah anne ve babalara, kardeşlere, eşlere ve çocuklara şehit acısı yaşatmasın" şeklinde konuştu.
Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Turgutlu Şube Başkanı Turgut Gürkaş ve dernek üyeleri de Güzide İçen Kasap'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Kategori : Siyaset
Tarih : 3/21/2015 14:01
Hit : 2509
Kizilay Web Banner 950X100

DİĞER HABERLERYAZARLAR
Arif ALTUNBAŞArif ALTUNBAŞ
Yozlaşmak, yabancılaşmak, Yahudileşmek
Fatih KÖSEFatih KÖSE
Kim Kurban?
Kadir KESKİNKadir KESKİN
Bilmiyorsak, Bilgi Üretmiyorsak, Dünyanın Öbür Tarafın...
Önder GüzelarslanÖnder GÜZELARSLAN
KULA, HER KULA NASİP OLMAZ KULA
Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !


İstatistik :

Online
: 37

E-Üye
: 1054

Haber
: 3796

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Y U K A R I