| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
ŞEHZADELER BELEDİYESİ HİZMETTEKİ İLK YILLARINI KUTLADI
ŞEHZADELER BELEDİYESİ HİZMETTEKİ İLK YILLARINI KUTLADI
Şehzadeler Belediye Meclisinin AK Parti grubu toplanarak 2 Nisan'daki meclis toplantısıyla ilgili yapılaması gerekenler üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu.
Şehzadeler Belediyesinin kuruluşunun bir yılını doldurması nedeniyle 1 yıllık değerlendirmenin de yapıldığı toplantıda, AK Parti grubu olarak 1. Hizmet yılı nedeniyle pasta kesildi.

Şehzadeler Belediyesi AK Parti Belediye Meclis grubu 2 Nisan Perşembe günü yapılacak olan Meclis toplantısı öncesi grup toplantısı gerçekleştirdi. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, AK Parti Şehzadeler ilçe Başkanı Ahmet Tonguç, AK Parti Şehzadeler ilçe Yerel Yönetimlerden sorumlu başkan yardımcısı Veysel Neze ve belediye meclis üyeleri katıldı.

Grup toplantısında 2 Nisan'da yapılacak olan belediye meclis toplantısıyla ilgili gündem maddeleri görüşüldü. Ayrıca yerel seçimlerin üzerinden 1 yıl geçmesi nedeni ile geçmiş bir yıllık değerlendirme yapıldı. Yeni kurulan bir belediye olması nedeniyle kuruluş aşamasında bir takım sıkıntılar yaşadıklarını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, "Öncelikle kuruluşumuzun 1. yılında yaptığımız her çalışmada vermiş olduğu desteklerden ötürü tüm meclis üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Ayrıca her çalışmamızda bizi daima destekleyen değerli ilçe Başkanım Ahmet Tonguç'a ve tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Bildiğiz gibi Şehzadeler Belediyemiz 30 Mart yerel seçimleri ile birlikte kurulmuş olan bir belediye. Doğal olarak kuruluş sürecinde bir takım sıkıntılar yaşadık. Ancak bugün itibarı ile tüm ilçemize hizmet edebilir noktaya geldik. Bugün bu noktaya gelmemizde emeği olan tüm belediye meclis üyesi arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra ki hizmet yıllarımızda yine birlikte başarılı çalışmalara imza atacağız" dedi.

"ŞEHZADELER'DE HİZMETLER EMİN ADIMLARLA GELİYOR"

30 Mart yerel seçimlerinde Ömer Faruk Çelik ile birlikte büyü bir başarıya imza attıklarını ifade eden AK Parti Şehzadeler ilçe Başkanı Ahmet Tonguç, "Öncelikle hizmetlerle dolu geçen bir yıl nedeni ile başta belediye başkanımız olmak üzere tüm belediye meclis üyelerimizi tebrik ediyorum. 30 Mart yerel seçimleriyle birlikte hep birlikte yaptığımız seçim çalışma neticesinde büyük bir başarıya imza attık. Ömer Faruk Çelik başkanım göreve geldiği günden beri dur durak bilmeden çalışmaya başladı. O gün Başkanımız çok güzel bir sloganı vardı ?Şehrinden Emin Kendinden Emin' diye, bugünde biz diyoruz ki Şehzadeler'de hizmetler emin adımlarla geliyor. Bir takım sıkıntılar yaşadığını yakinen biliyorum. Çok şükür bütün sıkıntılar aşıldı bu gün Şehzadeler'de her mahalleye eşit şekilde hizmetler gitmeye başladı. Bu gün tam bir yılı geride bıraktık. Ancak bu bir yıl içerisinde gerçekten büyük çalışmalar yapıldı. Rabbim bizlere nice uzun yıllar Şehzadeler ilçemize birlikte hizmet etmeyi nasip etsin diyorum hepinize tekrardan teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Toplantı sonunda Şehzadeler Belediyesinin 1. Hizmet yılı pastası tüm meclis üyeleri ile birlikte kesildi.

Kategori : Yerel Yönetim
Tarih : 4/1/2015 07:53
Hit : 1409     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 798

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 79

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I