| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
EN ÇOK KİTAP OKUYANLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ
EN ÇOK KİTAP OKUYANLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ
Manisa Celal Bayar Üniversitesi en çok kitap okuyan akademisyen, idari personel ve öğrencilerini ödüllendirdi. En çok kitap okuyan 6 öğrencinin 3?ünün yabancı olması dikkat çekti.
CBÜ Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı, 51. Kütüphane Haftası nedeniyle Merkez Kütüphane'den ödünç kitap alarak en çok kitap okuyan akademisyen, idari personel ve öğrencilere ödüllerini takdim etti.
Ödül törenine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bilal Gümüş, Kütüphane Koordinatörü Prof. Dr. Ramazan Gökbunar, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Halit Ev, Genel Sekreter Yardımcısı Fuat Aydın, Daire Başkanı Ahmet Kalaycı, akademisyenler, kütüphaneciler ve öğrenciler katıldı.
Ödül töreninde bir konuşma yapan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bilal Gümüş, üniversite kütüphanelerinin, araştırmacıların yeni bilgi kaynakları ile buluşmasını sağlayan bilgi portalları konumuna geldiğini vurgulayarak, 21. yüzyılın üniversite kütüphanesinin yeni misyonunun; araştırmacıların her türlü bilgiye sınır tanımaksızın erişmesine yol göstermek olduğunu ifade etti ve başta kütüphaneciler olmak üzere herkesin kütüphanecilik haftasını kutladı.
Ardından, kütüphaneden ödünç kitap alarak en çok kitap okuyan Doç. Dr. Atalay Gündüz, Şube Müdürü Hatice Gür, Fen-Edebiyat Fakültesi öğrencileri Ahmet C. Kaygısız, Ali Yılmaz, Noah Mwashi ve Adhari Adhari, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencisi Serkan Şekur ve Mühendislik Fakültesi öğrencisi Mwançelwa Mwaba'ya ödülleri verildi.

Kategori : Eğitim
Tarih : 4/1/2015 12:26
Hit : 1972     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 186

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 79

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I