| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
MESİR MACUNU FESTİVALİ'NDE DEMET AKALIN COŞKUSU
MESİR MACUNU FESTİVALİ'NDE DEMET AKALIN COŞKUSU
475. Uluslararası Mesir Macunu Festivali kapsamında sahne alan pop müziğin sevilen sesi Demet Akalın, Manisalı hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Festivalin ilk gününde sahne alan Demet Akalın Cumhuriyet Meydanı'nı dolduran binlerce kişiyi söylediği şarkılar ve sahne performansı ile mest etti. Konseri Vali Yardımcısı Yakup Tat, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Kılıç Kaya izledi.

Sahneye 'İlahi Adalet' şarkısı ile çıkan ünlü sanatçı Demet Akalın, sevilen eserlerinin yanı sıra canlı olarak bir birinden güzel şarkılar seslendirdi. Akalın'ın konserinde Cem Bergamalı da davul şovu ile izleyenleri büyüledi. Demet Akalın konserinde bir baloncuyu görmesi üzerine, baloncudan bütün balonları istedi. Akalın, aldığı balonları kendisini izlemeye gelen ailelerin çocuklarına hediye etti. Konserinde 2 gün sonra doğum gününün olduğunu hatırlatan Demet Akalın, "Aslında balonu sizler almanız lazım. 28 yaşına giriyorum. Sabahtan beri zıplıyorum, 28 gösteriyor muyum hiç" dedi.

Konserde güvenlik görevleri zor anlar yaşadı. Bir gurubun bariyerleri zorlaması sonucu kısa süreli gerginlik yaşandı. Konseri izlemeye gelen bazı kadınlar durumdan rahatsız olunca güvenlik görevlileri müdahale ederek kadınları bariyerlerin diğer tarafına aldı.

Manisalılara keyifli bir akşam yaşatan Demet Akalın'a konser sonunda Vali Yardımcısı Yakup Tat, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler ve Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Kılıç Kaya tarafından çeşitli hediyeler verildi.Kategori : Kültür Sanat
Tarih : 4/23/2015 00:15
Hit : 1871     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 136

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 659

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.01 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I