| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
YENİŞEHİRLİOĞLU'NA 'YILIN EDEBİYATÇISI' ÖDÜLÜ
YENİŞEHİRLİOĞLU'NA 'YILIN EDEBİYATÇISI' ÖDÜLÜ
Manisalı ünlü yazar Bahadır Yenişehirlioğlu, Türk Kızılayı Genel Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği programda "Yılın Edebiyatçısı" ödülüne layık görüldü.
Türk Kızılayı Genel Müdürlüğü tarafından İstanbul Üniversitesi'nde düzenlenen "Hayat Kısa Paylaşmaya Değer" konulu kısa film yarışması ödül töreninde, Manisalı Avukat-Yazar Bahadır Yenişehirlioğlu'na Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye Gençlik Kulüpleri Federasyonu ve Türk Kızılay'ı tarafından "Yılın Edebiyatçısı" ödülü takdim edildi.

Adıyaman, Kahramanmaraş, Isparta, İstanbul, Kocaeli ve Samsun'da pek çok etkinlikte bulunan Yenişehirlioğlu, düzenlenen konferans ve fuarlarda okuyucularıyla bir araya geldi.

Okurlarıyla buluşmasının kendisi için gurur verici olduğunu belirten Yenişehirlioğlu, almış olduğu ödülün gururunu yaşadığını ve buna layık olmak için çok çalışacağını ifade etti.

Yenişehirlioğlu, ayrıca Türkiye Gençlik Kulüpleri Federasyonu Adıyaman İl Temsilciliği tarafından "Yılın En İyi Edebiyatçısı" ödülüne layık görülmesinin kendisini çok mutlu ettiğini kaydetti.Kategori : Kültür Sanat
Tarih : 5/26/2015 23:01
Hit : 2081     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 170

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 529

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I