| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
YUNUSEMRE BELEDİYESPOR JUDO'DA TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU
YUNUSEMRE BELEDİYESPOR JUDO'DA TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU
Yunusemre Belediyespor sporcusu Gülperay Özdemir, Yıldızlar Türkiye Judo Şampiyonası'nda birinci oldu.
Kırşehir'de gerçekleştirilen Yıldızlar Türkiye Judo Şampiyonası'nda 63 kilogramda birinciliği alan Yunusemre Belediyespor sporcusu Gülperay Özdemir, Yıldızlar Balkan Judo Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil etme hakkı kazandı.

Yunusemre Belediyespor Kulüp Başkanı Arif Alkan, Yunusemre Belediyespor'un tüm branşlarda başarılı bir şekilde mücadele edip dereceler elde ettiğini vurgulayarak, "Kırşehir'de yapılan Yıldızlar Türkiye Judo Şampiyonası'nda 63 kilogramda birinciliği Gülperay Özdemir aldı. Sporcumuz bu derecesi ile kulübümüzü ilimizi ve ülkemizi temsil etme hakkı kazandı. Bu başarısından dolayı sporcumuzu ve hocalarımızı kutluyor başarılarının devamını diliyorum." dedi.

Alkan, yaz okulları kurslarının kayıtlarının başladığını belirterek, "Yunusemre Belediyesi Judo, Taekwondo, Badminton, Güreş, Wushu ve Atletizm branşlarında ücretsiz Yaz okulları kursu başlattık ve ayrıca yüzme, futbol ve satranç branşlarında da kurslar açıyoruz. Yunusemre Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Çerçi, spora çok önem veriyor. Yunusemre Belediyespor olarak tüm branşlarda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." diye konuştu.Kategori : Spor
Tarih : 6/2/2015 00:03
Hit : 2844
Kizilay Web Banner 950X100

DİĞER HABERLERAnket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !


İstatistik :

Online
: 496

E-Üye
: 97

Haber
: 2698

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Y U K A R I