| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
Sevim'in hedefi, 12'den vurmak
Sevim'in hedefi, 12'den vurmak
Okçuluk branşında Manisa Büyükşehir Belediyespor'u başarıyla temsil eden Sevim Yıldır, Aralık ayında yapılacak olan Salon Türkiye Şampiyonası'nın hazırlıklarını sürdürüyor.
2016 Türkiye Kupası Finali'nde 3. olarak önemli bir başarıya imza atan, Sevim Yıldır, Salon Türkiye Şampiyonası'nda birincilik kupasını Manisa'ya getirmenin mücadelesini verecek.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü formasıyla okçuluk branşında başarıyla mücadele eden Sevim Yıldır, Aralık ayında yapılacak olan Salon Türkiye Şampiyonası'nda hedefi 12'den vurmanın hazırlıkları içerisinde.

Geçtiğimiz aylarda yapılan 2016 Türkiye Kupası Finali'nde de 3. olan Sevim Yıldır, bu şampiyonadan birincilikle dönerek Manisalıları bir kez daha gururlandırmayı amaçlıyor. Manisa Büyükşehir Belediyespor formasıyla daha nice başarılara imza atacağını dile getiren 26 yaşındaki sporcu, "Manisa'yı ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil edebilmek amacıyla hazırlıklarımı sürdürüyorum. Bu anlamda Aralık ayında yapılacak olan şampiyonada da birincilik kupasını Manisa'ya getirerek yeşil-beyazlı kulübümüzü ve Manisalıları bir kez daha gururlandırmayı hedefliyorum. Sağladıkları destekler içinde Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün başta olmak üzere Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübüne ve antrenörüm Duygu Yardımoğlu'na teşekkür ediyorum." dedi.





Kategori : Spor
Tarih : 11/9/2016 07:19
Hit : 1027







     DİĞER HABERLER


Anket :




E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 627

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 79

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I