| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
Manisa'nın tarihi belgeleniyor
Manisa'nın tarihi belgeleniyor
Kentin tanıtımına katkı sağlamak amacıyla, kentin tarihi ve kültürel değerleri Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından kapsamlı bir kitap haline getiriliyor.
Çalışmaları devam eden kitap hakkında ilgili komisyonlarda yer alan Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclisi Üyelerine sunum yapıldı.

Manisa?nın yurt içi ve yurt dışında tanıtımına katkı sağlamak amacıyla, kentin turizm değerlerinden doğal güzelliklerine, tarihi değerlerinden kültür değerlerine kadar tüm değerleri kitap haline getiriliyor. Görsel ve metin çalışmaları devam eden kitapla ilgili, komisyonlarda yer alan Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclisi Üyelerine sunum yapıldı. Bu kapsamda Tarım, Hayvancılık ve Orman-Kent Ekonomisi ve Sivil Toplum Kuruluşları- Turizm Tanıtım ve Sanat-Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor- Trafik ve Ulaşım-AB ve Dış İlişkiler- Plan ve Bütçe Komisyonu üyelerine kitap hakkında bilgi verildi.

Çalışmaları titizlikle inceleyen komisyon üyeleri hazırlanacak kitabın önemine değindi. Yapılan toplantıyla birlikte komisyon çalışmalarını tamamlarken, kitap ile ilgili çalışmalar Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi ve Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülecek.

Kategori : Kültür Sanat
Tarih : 6/23/2020 13:19
Hit : 87
Kizilay Web Banner 950X100

DİĞER HABERLERYAZARLAR
Arif ALTUNBAŞArif ALTUNBAŞ
İsrail'in Arap kolonileri
Fatih KÖSEFatih KÖSE
Adaleti herkes için sağlamalıyız
Kadir KESKİNKadir KESKİN
Acı İçindeki Aslana Fare : 'Beni Tanıdın mı?'
Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !


İstatistik :

Online
: 895

E-Üye
: 83

Haber
: 2930

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Y U K A R I