| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
Düğün Salonunu Hizmet Olarak Gördüler
Düğün Salonunu Hizmet Olarak Gördüler
Manisa İshakçelebi Belediyesi'nin beldeye kazandırdığı Üzüm Düğün Salonu, düzenlenen törenle açıldı. Törene MHP'li yöneticiler damga vurdu.
Üzüm ismi verilen düğün salonunun açılışına Saruhanlı Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, Manisa Belediyesi Başkanvekili Ziya Elmalı, Manisa Belediyesi Başkan Yardımcıları Azmi Açıkdil, Cem Çöllü, Mümin Deniz, Demirci Belediye Başkanı İhsan Temel, 23. Dönem MHP Manisa Milletvekili Mustafa Enöz, MHP İl Başkanı Tamer Akkal, MHP Merkez İlçe Başkanı Engin Kabadağ, Ülkü Ocakları İl Başkanı Onur Papuçcuoğlu ile birlikte İshakçelebi Beldesi sakinleri katıldı. Açılıştan önce Manisa Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin Köroğlu tarafından mevlit okundu. Açılışta Manisa Şehzadeler Mehteri de bir konser verdi.

Açılış öncesinde yaptığı konuşmada davetlileri selamlayan İshakçelebi Belediye Başkanı Hakan Ulak, 10 yıldır belde de önemli hizmetlere imza attıklarını belirterek, "Göreve geldiğimiz günden bu yana kısıtlı imkânlara rağmen beldemize kalıcı hizmetler yaptık. Bu nedenle çalışma arkadaşlarıma ve bize her zaman destek veren halkımıza teşekkür ediyorum. Bugün yaptığımız hizmetlere bir yenisini daha ekledik. Üzüm ismini verdiğimiz düğün salonu beldemize hayırlı olsun" dedi.

"BELDE BAŞKANIMIZI TAKDİR EDİYORUZ"

Manisa Belediyesi Başkanvekili Ziya Elmalı'da açılışta yaptığı konuşmada, İshakçelebi Belediye Başkanı Ulak'tan övgüyle bahsetti. Ulak'ı yaptığı çalışmalardan dolayı takdir ettiklerini ifade eden Elmalı, "Belediye başkanımızın hizmetlerini yakından takip ediyoruz. Kendisini takdir ediyoruz. Böyle bir başkana her zaman sahip çıkmanız gerekiyor. Kendisine başarılar diliyorum. Açılışını yaptığımız bu yeni tesisin de İshakçelebi?ye hayırlı olmasını temenni ediyorum" diye konuştu.

"MHP'Lİ BELEDİYELER HİZMET YARIŞINDA"

MHP İl Başkanı Tamer Akkal ise Milliyetçi Hareket Partisi bayrağı altında hizmet veren belediyelerin hizmet yarışı içerisinde olduğunu söyledi. İshakçelebi Belediyesi'nin yeni dönemde kapatılacağına dikkat çeken Akkal, "Maalesef iktidar üyeleri size belediyeyi çok gördüler. Burası önümüzdeki dönemde mahalleye çevrildi. Zamanı geldiğinde bunun cevabını en güzel şekilde vereceğinizden şüphemiz yok" dedi. MHPli belediyelerin yaptığı hizmetlerle halkın gönlünde taht kurduğunu ifade eden Akkal, "Bugün Alaşehir'i, Demircisi ve diğer belediyelerimizle birlikte merkez belediyemizin yaptığı hizmetler ortadadır. Manisa'ya dışarıdan gelen misafirler kentin değişimine ortak oluyorlar. Bugün de İshakçelebide'yiz. Belediye Başkanımız beldeye çok güzel bir düğün salonu kazandırmış. Kendisini kutluyoruz. Halkımıza da hayırlı olsun" dedi.

Konuşmaların ardından İshakçelebi Belediye Başkanı Hakan Ulak, Üzüm Düğün Salonu'nun açılış kurdelesini davetliler ile birlikte kesti. Belde Başkanı Ulak, modern ses ve ışık sistemleri ile yaptıkları düğün salonu hakkında davetlilere ve belde halkına bilgi verdi.


Kategori : Güncel
Tarih : 2/1/2013 23:14
Hit : 1687
Kizilay Web Banner 950X100

DİĞER HABERLERYAZARLAR
Arif ALTUNBAŞArif ALTUNBAŞ
Yozlaşmak, yabancılaşmak, Yahudileşmek
Fatih KÖSEFatih KÖSE
Kim Kurban?
Kadir KESKİNKadir KESKİN
Bilmiyorsak, Bilgi Üretmiyorsak, Dünyanın Öbür Tarafın...
Önder GüzelarslanÖnder GÜZELARSLAN
KULA, HER KULA NASİP OLMAZ KULA
Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !


İstatistik :

Online
: 74

E-Üye
: 790

Haber
: 3796

Sayfa Yükleme
: 0.01 sn

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Y U K A R I