| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
HAKİMİN OTOMOBİLİ TARANDI
HAKİMİN OTOMOBİLİ TARANDI
Selendi ilçesinde, Asliye Hukuk ve Sulh Ceza Hakimi Salim Yunus Lokmanoğlu'nun otomobili, kimliği belirsiz kişi veya kişilerce otomatik tüfekle tarandı.
Edinilen bilgiye göre olay, dün gece 02.15 sıralarında meydana geldi. İlçeye 9 ay önce atanan Asliye Hukuk ve Sulh Ceza Hakimi Salim Yunus Lokmanoğlu'nun, Eski Cami Mahallesi'ndeki lojmanlar önüne park ettiği 06 BL 941 plakalı otomobili, olay yerine beyaz renkli ve plakası sökülmüş bir araçla gelen kimliği henüz tespit edilemeyen kişi ya da kişilerce tarandı. Saldırı sonucu herhangi bir can kaybı veya yaralanma meydana gelmezken, araçta hasar oluştu. Olayın ardından polis ekiplerinin geniş çaplı arama çalışması başlattığı öğrenildi.

Hakim Salim Yunus Lokmanoğlu, 9 ay önce ilçeye atandığını belirterek, kimseyle husumetinin bulunmadığını, kişi veya kişilerin yakalanması için çalışma başlatıldığını söyledi. Manisa Barosu Selendi İlçe Temsilcisi Mehmet Kesgin, olayı kınadıklarını belirterek, yapan kişilerin en kısa sürede yakalanmasını arzu ettiklerini söyledi.

Kategori : Güncel
Tarih : 4/26/2013 22:37
Hit : 2152     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 2139

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 79

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I