| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
ANADOLU İMAM-HATİP LİSESİ'NDE MEZUNİYET HEYECANI
ANADOLU İMAM-HATİP LİSESİ'NDE MEZUNİYET HEYECANI
Sarıgöl Anadolu İmam-Hatip Lisesi tarafından düzenlenen 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılı sonu mezuniyet töreni, oldukça renkli geçti.
Belediye Düğün Salonu'nda düzenlenen mezuniyet törenine Sarıgöl Kaymakamı Mustafa Hamit Kıyıcı, Belediye Başkanı Ömer Karcı, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Savaş Muratoğlu, Sarıgöl Müftüsü Mustafa Akkurt, okul müdürleri ve öğrenci velileri katıldı.

Törende bir konuşma yapan Sarıgöl Anadolu İmam-Hatip Lisesi Müdürü Osman Turan Aydın, "Okulumuzdan bu yıl kız ve erkek öğrenci olmak üzere 31 öğrencimiz mezun oldu. Öğrencilerimiz yepyeni bir hayata başlayacaklar. Okulumuzda edindikleri bilgileri hayatları boyunca ışık olarak görecekler. Başarılar dilerim" dedi.

Sarıgöl Anadolu İmam-Hatip Lisesi'nden bu yıl emekli olacak olan meslek dersleri öğretmeni Cafer Yıldırım ile Müdür Başyardımcısı Nail Akdeniz'in başarı plaketleri, Kaymakam Kıyıcı tarafından verildi. Mezuniyet töreninde kız öğrencilerden oluşan grup ilahiler okudu, daha sonra tek perdelik Hz. Vahşi oyunu başarıyla sergilendi.

Kategori : Eğitim
Tarih : 6/1/2013 20:00
Hit : 3469     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 43

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 630

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I