| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
MATEMATİK ÖĞRETMENİ TEST KİTABI HAZIRLADI
MATEMATİK ÖĞRETMENİ TEST KİTABI HAZIRLADI
Gölmarmara ilçesinde görev yapan Matematik öğretmeni Şerife Çıplak, öğretmen adaylarına yönelik İlköğretim Matematik Öğretmenlik alan bilgisi test kitabı ve deneme sınavları hazırladı.
Matematik Öğretmeni Şerife Çıplak, gazetecilere yaptığı açıklamada, 2013 yılından itibaren uygulanacak Öğretmenlik Alan Bilgisi sınavına yönelik çözümlü soru bankası ve deneme sınavları hazırladığını belirtti. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yayınlanan İlköğretim matematik alan bilgisi sınavı örnek soruları inceleyerek, soru çeşitleri ürettiğini ifade eden Çıplak, şunları kaydetti: "Altı aydır titizlikle hazırladığım bu eserin öğretmen adaylarına çok faydalı olacağını düşünüyorum. Ayrıca yedi adet deneme sınavı hazırlamıştım, şu an deneme sınavları uygulanmaktadır. Sınava girecek tüm öğretmen adaylarına başarılar diliyorum."

Matematik öğretmeni Şerife Çıplak, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Dağdelen'e hazırladığı kitabı hediye etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Dağdelen ise, genç öğretmenin başarısını, "Matematik öğretmenimiz Şerife Çıplak gayretli ve çalışkanlığı sonucu böyle güzel bir eser kazandırdı. Öğretmenimizi tebrik ediyorum. İlçemiz adına gurur verici bir durumdur. Bu tür çalışmaların devamını diliyor, diğer öğretmenlerimize de bir ışık olmasını temenni ediyorum" diye değerlendirdi.

Kategori : Eğitim
Tarih : 6/5/2013 19:18
Hit : 2169     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 76

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 79

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I