| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
SALİHLİ DEVLET HASTANESİ'NDE İLK
SALİHLİ DEVLET HASTANESİ'NDE İLK
Salihli Devlet Hastanesi'nde ilk defa kapalı yöntemle apandisit ameliyatı gerçekleştirildi.
Ameliyatı gerçekleştirilen ekip adına açıklama yapan Uzm. Dr. Avni Göllü ve Op. Dr. Ali Demir'in, karın ağrısı şikayetiyle gelen ve apandisit teşhisi konulan hastanın ameliyata alındığını belirtti. Ameliyatın kapalı yöntemle gerçekleştirildiğini ifade eden Göllü, söz konusu yöntemin hastanede ilk defa uyguladıklarını ve başarılı sonuç aldıklarını vurgulayarak, hastanın genel durumunun ise hızlı bir şekilde düzeldiğini dile getirdi.

Söz konusu ameliyatla hastaların kısa sürede toparlanarak taburcu edildiğini ifade eden Uzm. Dr. Göllü, açık yapılan ameliyatlarda hastaların yatış süresinin 4 - 5 gün iken, kapalı yöntemle yapılan ameliyat sonrası sürenini 1 - 2 güne düşürüldüğünü belirtti.

Salihli Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Gökhan Gürsoy da, "Hastanemizin teknik donanımı ve operatörlerimizin son teknikleri bilmeleri ve ustaca uygulamaları sonucu hem hekimlerimiz hem de hastalarımız çok rahat. Biz hastanemizde en yeni teknolojilerle en yeni ameliyatları yapmaya başladık. Yeni başka ameliyatlarımızda yapılacak. Onları da sizlerle paylaşacağız. Hastanın sağlığı ve en uygun tedavi şekillerini uygulamak bizim asli görevimiz. Hasta memnuniyetimiz günden güne daha da artmaktadır" dedi.

Kategori : Sağlık
Tarih : 6/14/2013 21:57
Hit : 2012     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 99

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 79

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I