| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
UZMAN ÇAVUŞ KAYGISIZ TOPRAĞA VERİLDİ
UZMAN ÇAVUŞ KAYGISIZ TOPRAĞA VERİLDİ
Yaklaşık 10 gündür Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde (GATA) zatürree tedavisi gören ve dün vefat eden Uzman Çavuş Mustafa Kaygısız Manisa'da toprağa verildi.
Kaygısız'ın Türk bayrağına sarılı tabutu ilk olarak Manisa'nın Selendi ilçesindeki baba evine, ardından askeri ve cenaze töreninin yapılacağı Çarşı Camisine silah arkadaşlarının omzunda getirildi. Mustafa Kaygısız'ın babası Orhan, annesi Fadime ve yakınları Türk bayrağına sarılı tabuta sarılarak göz yaşlarına hakim olamadılar. Kaygısız'ın cenazesi bugün öğle namazını müteakip Çarşı Camisinde İlçe Müftüsü Ramazan Coşkun tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından Selendi Şehir Mezarlığı'nda gözyaşları arasında toprağa verildi.

Cenaze törenine, Uzman Çavuş Mustafa Kaygısız'ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra Manisa Merkez Komutanı Albay Murat Yılmaz, Manisa Alay Komutanı Albay Mustafa Doğru, Ulaştırma Albay Ayhan Berksoy, Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş, Selendi Jandarma Komutanı Üsteğmen Serkan Tahir Keskindemir ve askeri erkân ile yaklaşık yüzlerce kişi katıldı.

Kategori : Güncel
Tarih : 7/17/2013 17:14
Hit : 2825     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 150

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 79

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.03 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I