| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
MUTLU EVLİLİĞİN SIRRI İLETİŞİM
MUTLU EVLİLİĞİN SIRRI İLETİŞİM
Akhisar Belediyesi bünyesinde kurulan Kent Konseyi Kadın Meclisi'nin mutlu bir evlilik için önemli noktaları paylaştı.

Akhisar Belediyesi bünyesinde kurulan Kent Konseyi Kadın Meclisi'nin organize ettiği kadınlara yönelik konferans Akhisar Belediyesi Meclis Salonunda düzenlendi. Meclis salonunda saat 14.00'de başlayan konferansta Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Erol Özmen, "Mutlu Evliliğin Sırrı İletişim" konusunu ele aldı.

Konferans öncesi söz alan Akhisar Kent Konseyi Başkanı Hüsnü Kahraman, bu tür sosyal etkinliklerin çok önemli olduğuna vurgu yaparak tüm meclislerin bu şekilde işlemesi gerektiğini kaydetti. Kent Konseyi Kadın Meclis Başkanı Pınar Güney de"ilk seçildiğimiz günden itibaren büyük bir heyecan duyarak büyük bir özveri ile çalışmalarımıza başladık. İlk yaptığımız toplantıda bütün kadınlarımızın tek tek kendi nüfusları ile zahmet vermeden ve çok zorlamadan çıkarabilecekleri projeleri konuştuk. İlk projemizde sayın hocamız ile yollarımız kesişti ve çok da güzel oldu. 14 Şubat gibi güzelliklerin yaşadığı günlerde kadın olarak evlilik ile alakalı iletişim tabiki en hoşlandığımız bölümdür. Önümüzdeki 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde yine etkinliğimiz olacak" dedi.

Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Erol Özmen, salonu dolduran kadınlara mutlu evlilik adına iletişimin ne kadar önemli olduğunu vurguladı.


Kategori : Kültür Sanat
Tarih : 2/13/2015 21:04
Hit : 1471     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 241

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 529

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I