| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
SARUHANLI BELEDİYESPOR'DAN TAEKWONDO'DA ULUSLARARASI BAŞARISI
SARUHANLI BELEDİYESPOR'DAN TAEKWONDO'DA ULUSLARARASI BAŞARISI
Antalya'da 70 ülkeden bin 200'ün üzerinde sporcunun katılımı ile yapılan 2. Turkish Open Taekwondo Turnuvasında Saruhanlı Belediyespor Kulübü sporcusu Sıla Semerci üçüncü oldu.

Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, gazetecilere yaptığı açıklamada 2020 Olimpiyat Oyunları öncesi G1 Rakıng Puan mücadelesine sahne olan turnuvaya 2012 Olimpiyat Şampiyonları ve Dünya-Avrupa dereceli sporcuların katıldığını belirtti.

Turnuvaya katılan Saruhanlı Belediyespor Kulübü sporcularından Sıla Semerci'nin üçüncü olarak önemli bir başarıya imza attığını ifade eden Yaralı, "59 kilodaki sporcumuz üçüncü olarak bronz madalya kazandı. Gurur duyduk ve mutlu olduk. Kendisini tebrik ediyorum. Sıla'nın başarısında emeği geçen Taekwondo antrenörümüz Süleyman Başar'a ve Sportif Faaliyetler Sorumlumuz Mutlu Çamlıyer'e teşekkür ediyorum? dedi.

Başarılı Taekwondocu Sıla Semerci ise katıldığı turnuvada büyük bir deneyim kazandığını dile getirerek, "Bu müsabakada Şampiyonlarla aynı havayı solumak ve madalya kazanmak çok güzel bir duyguydu. İnşallah bundan sonraki turnuvalarda daha büyük başarılara imza atacak ve altın madalyalar kazanacağım" diye konuştu.


Kategori : Spor
Tarih : 2/18/2015 15:02
Hit : 1746     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 42

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 3540

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I