| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
CHP MANİSA GENÇLİK KOLLARI'NDAN SİYASET AKADEMİSİ
CHP MANİSA GENÇLİK KOLLARI'NDAN SİYASET AKADEMİSİ
Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Gençlik Kolları, parti politikalarını anlatmayı amaçladığı 'Siyaset Akademisi' projesini hayata geçirdi.
Ankara Milletvekili Gökhan Günaydın'ın anlatıcı olarak katıldığı Siyaset Akademisi - CHP Tarım Politikaları'na, CHP Manisa Milletvekilleri Özgür Özel ve Sakine Öz, İl ve İlçe Başkanları, Yöneticiler ile beş yüze yakın üye katıldı. 

Özellikle gençlerin yoğun katılım gösterdiği projede, CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Güngör Serdar Bozyaka, Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kollarının örgütlenmesi ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Parti Politikalarını bilmenin önemini vurgulayan Bozyaka; 
"Gençler olarak partimizin politikalarını anlamanın ve anlatmanın önemi biliyoruz. Göreve geldiğimiz andan beri büyük bir heyecanla hazırladığımız 'Siyaset Akademisi' projemizin ilk ayağı olan CHP'nin Tarım Politikalarını üyelerimiz ve  genç yoldaşlarımız ile paylaşmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz" dedi.

'Siyaset Akademisi Projesi, Manisa'nın birçok ilçesinde, mecliste üyesi oldukları komisyonlara ve uzmanlık alanlarına göre değerli milletvekillerimizin katılımları ile devam edecektir.' diyen Bozyaka; CHP'nin Eğitim, Çevre, Engelli, Sosyal Güvenlik, Ekonomi gibi politikalarının Siyaset Akademisi kapsamında olduğunu belitti.  Bozyaka; Projeye desteklerinden dolayı CHP Ankara Milletvekili Gökhan Günaydın, CHP Salihli İlçe Başkanı İsmet Kocabıyık ve CHP Salihli Gençlik Kolları  Başkanı Doğan Aksoy'a teşekkürlerini ileterek, 'Bir tarım kenti olan Salihli'de hepimiz çiftçinin dört gözle beklediği 
hasat zamanı geldiğinde nasıl bir hayal kırıklığına uğradığını biliyoruz.  AKP iktidarında uygulanan politikalar çiftçimizi üretemez hale getirmiştir. Çiftçimiz ektikçe zarar ettiği için tarım arazilerini terk eder duruma gelmiştir. Bu gidişe itiraz etmekle kalmayıp somut çözüm önerilerini de getiriyoruz. Çiftçimiz, doğamız, halkımız sahipsiz değildir. Halkın iktidarında tarım sektörü ülke ekonomisinin yükü değil, gücü olacaktır. Birlikte üretip, hakça paylaşacağımız güzel günleri yakın edeceğiz.' dedi.

Deniz Gezmiş'in doğum gününü de kutlayan Bozyaka; 'Türkiye'de de En Uzun Koşuysa Devrim. O, Onun En Güzel Yüz Metresini Koştu.' diyerek salonu duygulandırdı.

Kategori : Siyaset
Tarih : 3/2/2015 14:17
Hit : 2652
Kizilay Web Banner 950X100

DİĞER HABERLERYAZARLAR
Arif ALTUNBAŞArif ALTUNBAŞ
Yozlaşmak, yabancılaşmak, Yahudileşmek
Fatih KÖSEFatih KÖSE
Kim Kurban?
Kadir KESKİNKadir KESKİN
Bilmiyorsak, Bilgi Üretmiyorsak, Dünyanın Öbür Tarafın...
Önder GüzelarslanÖnder GÜZELARSLAN
KULA, HER KULA NASİP OLMAZ KULA
Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !


İstatistik :

Online
: 58

E-Üye
: 1054

Haber
: 3796

Sayfa Yükleme
: 0.01 sn

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Y U K A R I