| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
OĞUZ SONUNDA PATLADI
OĞUZ SONUNDA PATLADI
Akhisar Belediyespor'un tecrübeli kalecisi Oğuz Dağlaroğlu, ligde bir hafta hakkın yenen takımın diğer hafta puan olarak hakkının verildiğini savundu.
Başakşehir maçını değerlendiren tecrübeli kaleci Oğuz Dağlaroğlu, "Aslında beklediğimiz gibi geçti maç, özellikle ilk 45 dakikası. Rakibe pozisyon vermedik ama pozisyona da giremedik Gekas?ın kafası vardı, şansız bir şekilde kaçırdık. Tabi ki bu maçlarda ilk golü bulmak çok önemli, bir anlık dalgınlıkla yediğimiz gol bize pahalıya patladı. En azından bir puan almamız gereken maç olduğunu düşünüyorum. Bir puan bile şu dönemlerde çok kritik. Tabi ki artık yapacak bir şey yok, bir sonraki maça bakacağız" dedi.

"ENTERESAN İŞLER DÖNÜYOR"

Penaltı pozisyonu hakkında da açıklamalarda bulunan kaleci Oğuz, "Maçın ardından hakemin yanında konuştuk. Israrla sordum, 'Penaltı mı Uğur? dedim, 'Ağabey temas var' dedi. 'Temas olduğunu ben de biliyorum ama seni düşürecek kadar mı?' diye bir daha sordum yine, 'Temas var' dedi. Ben orada anladım zaten penaltı olmadığını ama enteresan bir şekilde yüksek bir ses geldi, hakem de o sese aldanarak penaltıyı verdiğini düşünüyorum. Ama daha dikkatli olsa pozisyonu daha iyi süzmüş olsa, kesinlikle penaltı olmadığını o da anlayacak. Zaten şuanda da izlediğinde tüm Türkiye'nin görmüş olduğu gibi penaltı değil. Tabi ki bu pozisyonlar çok canımızı yakıyor. İki hafta öncesine döndüğümüzde Sivas mücadelesinde de 0-0 giderken 65. dakikada bir penaltı çalındı ve o maçı da 2-0 kaybettik. Enteresan işler dönüyor" diye konuştu.

"HAKKI YENENİN HAFTAYA HAKKI VERİLİYOR"

'Ligde hakkı yenen bir takımın bir sonraki hafta veriliyor' diyen tecrübeli file bekçisi, "Geçen hafta Akhisar Belediyespor Fenerbahçe'yi hakem yardımı ile yendi dediler. Bu hafta da Fenerbahçe, Konya'dan hakem yardımı ile puan aldı diyorlar. Fenerbahçe'den aldığımız puanı bu hafta da bizden geri aldılar. Haftaya da Başakşehir ile Konya'nın maçı var. Bu defa da herhalde Başakşehir'den alıp Konya'ya verecekler. Böyle güzel bir sistem oturtmuşlar diye düşünüyorum. Hakkı yenenin bir sonraki hafta puan olarak hakkı veriliyor. İnşallah hakemler haftaya da bizim lehimize düdük çalar" dedi.

Kategori : Spor
Tarih : 3/2/2015 15:05
Hit : 2437     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 17

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 630

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I