| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
TARİHİ BEDESTEN'DE KUR'AN-I KERİM ZİYAFETİ
TARİHİ BEDESTEN'DE KUR'AN-I KERİM ZİYAFETİ
Şehzadeler Belediyesi, Tarihi Rum Mehmet Paşa Bedesteni Çok Amaçlı Salonu'nda Kur'an-ı Kerim ziyafeti ile Gülnevadan Ezgiler konseri düzenledi.
Şehzadeler Belediyesi kültürel ve sosyal etkinlikler kapsamında düzenlediği Kur'an-ı Kerim ziyafeti ve Gülnevadan Ezgiler konseri ile Manisalılara unutulmaz bir akşam yaşattı. Tarihi Rum Mehmet Paşa Bedesteni Çok Amaçlı Salonu'nda düzenlenen etkinliğe Şehzadeler Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Kavas, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Kılıç Kaya,  İl Müftüsü Sinan Cihan, Şehzadeler İlçe Müftüsü Mehmet Cesur,  İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak, İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Recep Özgüvenç ve çok sayıda davetli katıldı. 

Program Eyüp Sultan Camii İmam Hatibi Hafız Erhan Mete ve Fatih Cami İmam Hatibi Hafız Bünyamin Topçuoğlu tarafından icra edilen Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Hafızlara çiçek takdim eden İl Müftüsü Sinan Cihan, "Eskiden bu güzel hocalarımızı dinelmek için epeyce yol katederdik. Şimdi hocalarımız bizim ayağımıza kadar geliyor. Nereden nereye? Allah hepsinden razı olsun. Cenab-ı Hak bu güzel hocalarımızı önce ümmete, sonra milletimize, sonra da ailelerine bağışlasın. Uzun yıllar yüce Allahımızın, yüce kelamını bütün kainata duyurmaya devam etsinler. Bu dua ve niyazla kendilerine teşekkür ediyorum. Hocalarımızla bizleri buluşturan Şehzadeler Belediyesi'ne ve belediye başkanımızın şahsında tüm çalışanlarına da sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum? dedi. 

Daha sonra Gülnevadan Ezgiler konseri gerçekleştirildi. Grubun solisti Ömer Faruk Altunağa birbirinden güzel eserleri Manisalılarla birlikte seslendirdi. Altunağa'ya çiçek takdim eden Şehzadeler Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Kavas, programda emeği geçenlere ve ilgi gösteren Manisalılara teşekkür etti.Kategori : Kültür Sanat
Tarih : 3/14/2015 23:22
Hit : 2011     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 88

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 658

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I