| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
TAEKWONDO ŞÖLENİ
TAEKWONDO ŞÖLENİ
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 100. yıl dönümü kutlamaları kapsamında Saruhanlı'da 180 sporcunun katılımıyla Taekwondo şöleni düzenledi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor Manisa İl Müdürlüğü, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 100. yıl dönümü kutlamaları kapsamında Saruhanlı?da 180 sporcunun katılımıyla Taekwondo şöleni düzenledi. 

Saruhanlı Belediyesi'ne ait kapalı spor salonunda düzenlenen Taekwondo şölenine Saruhanlı Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ercan Bilgiç, belediye meclisi üyesi Burhan Tezcan, belediye sportif faaliyetler sorumlusu Mutlu Çamlıyer ve çok sayıda izleyici katıldı.
Etkinlikte protokol konuşmaları ve hediyelerin verilmesinin ardından Saruhanlı, Başar, Yunus Emre, Turgutlu Başar-Ay Yıldız, İzmir Optimum, Soma Sotes ve il gençlik spor kulüpleri olmak üzere yedi kulüpten toplam 180 Taekwondocu genç gösteri yaptı.
Başkan yardımcısı Mustafa Ercan Bilgiç ve meclis üyesi Burhan Tezcan; Taekwondo Antrenörü Süleyman Başar başta olmak üzere etkinliğe katılan tüm sporcuları ve onları yalnız bırakmayan ailelerini tebrik etti.Kategori : Spor
Tarih : 3/23/2015 12:33
Hit : 2644     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 96

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 3511

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I