| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
BABALAR ÇOCUKLARI İÇİN YARIŞTI
BABALAR ÇOCUKLARI İÇİN YARIŞTI
Manisa Özel Şehzade Mehmet İlkokulu'nda düzenlenen Babalar Çocukları İçin Yarışıyor yarışmasının finalinde babalar çocukları için ter döktü.
Manisa Özel Şehzade Mehmet İlkokulu'nun her yıl düzenlediği Babalar Çocukları İçin Yarışıyor yarışmasının finali gerçekleşti. Okulun spor salonunda düzenlenen turnuvada babalar ok atma, dart, pinpon topunu üfleyerek minik kaleye gol atma, minyatür kaleye ayak topuğuyla gol atma, basketbol gibi oyunlarda yarıştı. Yarışmada anneler ve çocuklar tezahürat ederek babalara destek oldu. Yarışmanın sonunda finale kalanlar madalya alırken, ilk 5'e giren babalara çeşitli hediyeler verildi.
Yarışma sayesinde velilerin kaynaştığını belirten babalar, oynadıkları oyunla çocukluklarına döndüklerini dile getirdi.

Babalar ve çocuklara yönelik bir yarışma düzenlediklerini belirten Manisa Özel Şehzade Mehmet İlkokulu Müdürü İrfan Demir, Yarışmayı, Babam Benim İçin Yarışıyor adıyla yaptıklarını söyledi. Bütün sınıflarda 6 alanda değişik kategorilerde yarışmanın gerçekleştiğini anlatan Demir, şöyle konuştu: "Velilerimle bir arada olmak onların kurum kültürlerini geliştirmek, okulumuzda bir kaynaşma düşüncesiyle, arkadaşlarla planladığımız bir yarışma. Bir yıldır ön elemeler devam etmişti. Bu gün velilerimizin katılımıyla birlikte final yarışmaları yaptık. Amacımıza ulaştığımızı düşünüyoruz. Onlarla beraber vakit geçirmek, öğrencilerimize sportmenliği, centilmenliği fedakarlığı öğretmek açısından güzel bir çalışma olacağını amaçladık. Bu tarzdaki çalışmalarımızın devam edeceğini ümit ediyoruz. Buna benzer çeşitli sosyal faaliyetlerimiz her alanda olacaktır." Kategori : Eğitim
Tarih : 4/1/2015 15:14
Hit : 1414     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 169

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 79

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I