| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
Salihli, Voleybol Lisesine 2 öğrenci gönderdi
Salihli, Voleybol Lisesine 2 öğrenci gönderdi
Salihli ilçesine ilham olmaya devam eden Kudret Demir Ortaokulu, 2 öğrencisini Ankara Voleybol Spor Lisesine göndermenin onurunu yaşıyor.
Türkiye Voleybol Federasyonu Ankara Spor Lisesi yetenek sınavı Ankara TVF Spor Lisesinde yapıldı. 45 öğrencinin alınacağı sınava, yurt içi ve yurt dışı olmak üzere 750 aday başvurdu. Sınavda büyük başarı gösteren Kudret Demir Ortaokulu öğrencileri Betül Yiğit ve Hatice Başkal, Türkiye Voleybol Federasyonu Ankara Spor Lisesine girmeye hak kazandı.

Öğrencilere yönelik yaptıkları çalışmaların meyvelerini vermeye başladığını belirten Okul Müdürü Sabahattin Çatal, ?Salihli?deki tüm gençlerimize ilham verdiniz, sizlerle gurur duyuyoruz şansınız, bahtınız yolunuz açık olsun. Umarım bu başarı diğer gençlerimize de örnek olur.? dedi.

Yiğit ve Başkal, bu başarıda kendilerine hep destek olan İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Oktay Ayaz, Okul Müdürü Sabahattin Çatal, Müdür Yardımcısı Muzaffer Tosun, Beden Eğitimi öğretmenleri Cenk Diril ve Aytaç Akyıldız, Anka Voleybol Antrenörleri Aleyna Çevik, Merve Ateş ve Didem İzgiy'e teşekkür etti.
Kategori : Spor
Tarih : 7/21/2020 16:25
Hit : 101
Kizilay Web Banner 950X100

DİĞER HABERLERYAZARLAR
Arif ALTUNBAŞArif ALTUNBAŞ
İsrail'in Arap kolonileri
Fatih KÖSEFatih KÖSE
Spil bunu haketmiyor!
Kadir KESKİNKadir KESKİN
Garipleri Zenginlerden Üstün Tut
Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !


İstatistik :

Online
: 1281

E-Üye
: 101

Haber
: 3088

Sayfa Yükleme
: 0.00 sn

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Y U K A R I