| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
Salihli Kızılay, depremzedelerin yardımına koştu
Salihli Kızılay, depremzedelerin yardımına koştu
İzmir'in Seferihisar ilçesi merkezli olarak gerçekleşen 6,6 şiddetindeki depremin ardından Türkiye Kızılay Derneği Salihli Şubesi, depremzedelerin yardımına koştu.
30 Ekim Cuma günü İzmir'de yaşanan deprem felaketinin hemen ardından Türkiye Kızılay Derneği Salihli Şubesi?nden afet eğitimi almış ve sahada tecrübeli 2 personel ve 5 gönüllüden oluşan afet timi, afetin yaşandığı bölgeye gitti. Ekipler, afetzedelere yönelik yardım çalışmalarına destek verdi.

Depremin ardından 7 kişilik afet timinin İzmir'in Bayraklı ilçesine intikal ettiğini belirten Kızılay Salihli Şube Başkanı A.Cüneyt Musal, "Kısa sürede afet bölgesine ulaşan afet timimiz bölgede su, meyve suyu, bisküvi, çorba gibi ikramların dağıtımını yapmıştır. Afet timi, İzmir'de enkaz kaldırma çalışmaları tamamlanana kadar destek çalışmalarına devam edecektir" dedi.

Musal, "Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah?tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralı Vatandaşlarımıza da acil şifalar dilerim. Rabbim bir daha böyle acılara yaşatmasın" diye konuştu.


Kategori : Güncel
Tarih : 11/2/2020 12:49
Hit : 95
Kizilay Web Banner 950X100

DİĞER HABERLERYAZARLAR
Arif ALTUNBAŞArif ALTUNBAŞ
İsrail'in Arap kolonileri
Fatih KÖSEFatih KÖSE
Spil bunu haketmiyor!
Kadir KESKİNKadir KESKİN
Pandemi Döneminde Eğitimde 'Kişiye Özel Öğrenme...
Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !


İstatistik :

Online
: 2568

E-Üye
: 224

Haber
: 3650

Sayfa Yükleme
: 0.00 sn

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Y U K A R I