| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
Yunusemreli tekvandocular yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyor
Yunusemreli tekvandocular yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyor
Yunusemre Belediyespor tekvando sporcuları tüm hijyenik kurallara dikkat ederek antrenmanlarını sürdürürken; sezonun açılmasını da sabırsızlıkla bekliyor.
Yunusemre Belediyespor tekvando takımı sporcuları yeni sezona sıkı bir şekilde hazırlanıyor. Gediz Spor Salonunda antrenörleri gözetiminde 5 gün, 10'ar kişilik gruplar halinde çalışan sporcular korona virüs pandemisi dolayısıyla açıklanan tüm kurallara da uyuyor.

Güzel bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirten Yunusemre Belediyespor Kulübü Tekvando Antrenörü Zekai Demir konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "Salonların açılmasına çok sevindik. Sporcularımız kurallara uygun olarak azimle çalışmalarına devam ediyor. Sporcularımızı gruplar halinde salonda çalışmalara alıyoruz. Yapılacak olan ilk şampiyonada Yunusemre Belediyespor'u en iyi şekilde temsil edeceğiz. Hedefimiz Türkiye şampiyonalarında dereceler yapmak, millî takıma sporcular kazandırmak ve uluslararası arenada kulübümüz, ilimiz ve ülkemizin ismini duyurmak. Tüm bu çalışmalarımızda bizlere destek veren başta Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi olmak üzere Yunusemre Belediyespor Kulübü Başkanımız Arif Alkan'a ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk?e çok teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı.


Kategori : Spor
Tarih : 11/3/2020 15:42
Hit : 1946
Kizilay Web Banner 950X100

DİĞER HABERLERYAZARLAR
Arif ALTUNBAŞArif ALTUNBAŞ
Yozlaşmak, yabancılaşmak, Yahudileşmek
Fatih KÖSEFatih KÖSE
Kim Kurban?
Kadir KESKİNKadir KESKİN
Bilmiyorsak, Bilgi Üretmiyorsak, Dünyanın Öbür Tarafın...
Önder GüzelarslanÖnder GÜZELARSLAN
KULA, HER KULA NASİP OLMAZ KULA
Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !


İstatistik :

Online
: 27

E-Üye
: 1066

Haber
: 3796

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Y U K A R I