| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
Köprübaşı'ndan Borlu'ya Kardeşlik
Köprübaşı'ndan Borlu'ya Kardeşlik
Köprübaşı Belediye Meclisi'nin 2013 yılı ilk toplantısından kardeşlik mesajı çıktı.
Ocak ayı meclis toplantısının ana gündemini, Manisa başta olmak üzere 13 kenti büyükşehir yapan Bütünşehir Yasası oluşturdu. Bu kanun kapsamında Borlu beldesi ve köylerinin Köprübaşı'na bağlanması görüşüldü. Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen, toplantıda yaptığı konuşmada, Köprübaşı ve Borlu?nun kardeş olduğunu söyledi.

Eski dostluk, arkadaşlık ve akrabalık bağlarını unutup aralarına nifak sokmaya çalışanlar olduğunu dile getiren Başkan Mergen, "Aramızı açmaya çalışanlar başarılı olamayacak. Küçük meselelerle uğraşmayıp önümüze bakmalıyız. Bölgemizin sosyal ve ekonomik yönden cazibe merkezi olması için elimizden geleni yapmalıyız. Birleşme öncesi ne söz vermişsek arkasındayız. Köprübaşı için olduğu gibi, Borlu için de gece gündüz demeden hizmet vereceğiz" şeklinde konuştu.

Belediye Meclisi ayrıca; yeni açılan cadde ve sokaklara isim verilmesi, kaldırım, meydan ve araç park yerlerinden ücret alınması, ekskavatör kepçe alınması, İlçe Stadyumu'nun yan tarafına yapılması planlanan modern açık ve kapalı düğün salonunun avan projesinin incelenmesi, yapılması kesinleşen Döğüşören Köyü Sulama Göleti projesinin getirileri gibi konular görüştü.

Kategori : Yerel Yönetim
Tarih : 1/10/2013 13:11
Hit : 2131







     DİĞER HABERLER


Anket :




E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 29

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 630

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.01 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I