| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
Köprübaşı Büyükşehrin İlçesi olmaya hazırlanıyor
Köprübaşı Büyükşehrin İlçesi olmaya hazırlanıyor
Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen, "Bizim en başından Büyükşehire hızlı ve etkili bir şekilde hazırlanmamız gerekiyor,. Bunun için çarşı içlerini, kaldırımları Büyükşehire hazır vaziyete getiriyoruz" dedi.
Yeni Büyükşehir Yasası'nın önümüzdeki yerel seçimlerle birlikte hayata geçeceğini belirten Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen, "Bizim en başından Büyükşehire hızlı ve etkili bir şekilde hazırlanmamız gerekiyor, Bunun için çarşı içlerini, kaldırımları Büyükşehire hazır vaziyete getiriyoruz" dedi.

Mergen, şöyle konuştu: "Yasa hazırlanırken belde belediyelerinin ve köylerin kapatılmasının ardından, bizimle birleşen Borlu Belediyesi ve 11 köye daha iyi nasıl imkanlar sunabiliriz diye, ekebimizle bunların hesabına başladık. Burda amacımız vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verebilmektir. Hicbir köyümüzü, mahallemizi mağdur etmek istemiyoruz. İyi hizmet veremezsek vatandaşımız mağdur olur. O zaman da yaptğımız işin bir anlamı kalmaz. İlcemizin eksiklerini tamamlayıp 2014 secimlerden sonra da Borlu beldemize en hızlı ve etkili şekilde hizmetleri götüreceğiz."

Kategori : Yerel Yönetim
Tarih : 12/12/2012 15:48
Hit : 1516     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 1319

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 79

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.01 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I