| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
Vatan Bilgisayar Manisa'da mağaza açtı
Vatan Bilgisayar Manisa'da mağaza açtı
Türkiye genelinde başlattığı mağaza açma atağını yılın son ayında da sürdüren Vatan Bilgisayar, 63'ncü mağazasını Manisa'da açtı.

Manisa Hiperstore'un açılışına özel 14-16 Aralık tarihleri arasında sunulan kampanyada televizyon, cep telefonu, masaüstü bilgisayar, notebook, yazıcı, fotoğraf makinesi, kamera gibi ürünlerin yanı sıra küçük ev aletleri, kişisel bakım ürünleri ile mutfak aletleri gibi 12 binin üzerinde teknoloji ürünü yer alıyor. Her türlü teknoloji ihtiyacı için bu cazip indirim ve taksit fırsatı sadece üç gün geçerli olacak. Vatan Bilgisayar Manisa'da toplam bin 350 metrekare alanda tüketicilere hizmet verirken 50 kişiyi istihdam etti.

Mağazanın açılışında konuşan Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan, "Vatan Bilgisayar olarak bugüne kadar teknoloji perakendeciliğinde gerek ürün çeşitliliği, gerek sunum, gerek müşteri ilişkileri gerekse cazip indirim kampanyaları ile her zaman iddialı olduk. Açılan her yeni mağazamızla birlikte bütün ürünlerde yaptığımız indirim kampanyamıza ilgi ve talep artıyor. Bugün, Manisalıları teknolojide en uygun fiyatla müşteri ilişkileri kalitesini sunan yeni mağazamızla buluşturmaktan mutluyum." dedi.


Kategori : Teknoloji
Tarih : 12/14/2012 17:22
Hit : 4801     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 76

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 79

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.01 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I